İADE ŞARTLARI

Birçok kişi ve firma internet hizmetleri için Hostragons’a güvense de, yine de kullanıcıların %100’ünün memnun kalmayacağı açıktır. Hiçbir iş dalında bu mümkün olmamaktadır.

Yasal süreç olan 14 gün içerisinde Hostragons’un sağladığı hizmetlerden memnun kalmadığınızı düşünürseniz, müşteri panelinizden hizmetinizi iptal edebilir ve geri ödeme alabilirsiniz. Geri ödemeler müşteri panelinize kredi olarak eklenir talep etmeniz durumunda istediğiniz adınıza kayıtlı banka hesabına çekme talebinde bulunabilirsiniz.

İade garantisiyle ilgili aklınıza takılanları hello@hostragons.com adresine e-mail atarak öğrenebilirsiniz.

Bilgi:
İade garantisi kapsamında ki hizmetin kullanılmamış olması gerekmektedir. Kullanılan hizmetlerde ise iade kapsamı firmamız tarafından hatalı/sorunlu hizmet olması durumunda ve bu durumu çözemediğimiz taktirde geçerlidir. 

Alan adları en fazla 4. gün içerisinde iptal/iade işlemi yapılabilir.  

Tüm hizmetlerimizde %50 hizmet bedeli, vergiler ve kullanım bedeli (kaç gün kullanıldı ise) düşürülmektedir.

İade garantisi, hizmet sözleşmesine uymadığından ötürü askıya alınan/durdurulan hesapları kapsamamaktadır.

Her kullanıcımız, yalnızca ilk aldığı hizmet için iade talebinde bulunabilir. Örneğin, Hostragons’dan önceden aldığınız/almakta olduğunuz bir hizmet varsa ve ikinci bir hizmet satın alırsanız, bu hizmet için iade garantisi geçerli değildir.

Kampanyalı/İndirimli veya Promosyon Kodu kullanılan hizmetler iade kapsamına girmemektedir. Kampanyalar sınırlı sayıda olduğundan talep/gider doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Geri ödemeler 90 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Language »