İADE ŞARTLARI

Birçok kişi ve firma internet hizmetleri için Hostragons’e güvense de, yine de kullanıcıların %100’ünün memnun kalmayacağı açıktır. Hiçbir iş dalında bu mümkün olmamaktadır.

3 gün içerisinde Hostragons’un sağladığı hizmetlerden memnun kalmadığınızı düşünürseniz, müşteri panelinizden hizmetinizi iptal edebilir ve geri ödeme alabilirsiniz.

İade garantisiyle ilgili aklınıza takılanları hello@hostragons.com adresine e-mail atarak öğrenebilirsiniz.

Bilgi:
İade garantisi, web hosting hizmetleri haricinde (alan adı kaydı,transferi ve yenilemesi, sanal sunucu, kiralık sunucu, SSL sertifikası, co-location, lisanslama, optimizasyon, yazılım vb..) hizmetleri içermemektedir. Alan adları, sunucularlar, SSL sertifikaları, co-location, lisans, yazılım hizmetleri iptal edilemez ve bu hizmetlere geri ödeme yapılmaz.

Bütün geri ödemeler 90 iş günü içerisinde aynı ödeme yöntemi ile yapılacaktır.

İade garantisi, hizmet sözleşmesine uymadığından ötürü askıya alınan/durdurulan hesapları kapsamamaktadır.

Her kullanıcımız, yalnızca ilk aldığı hizmet için iade talebinde bulunabilir. Örneğin, Hostragons’den önceden aldığınız/almakta olduğunuz bir hizmet varsa ve ikinci bir hizmet satın alırsanız, bu hizmet için iade garantisi geçerli değildir.

Kampanyalı hizmet iade kapsamına girmemektedir. Kampanyalar sınırlı sayıda olduğundan talep/gider doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Language »