cPanel | Linux Hosting

cPanel + Litespeed alt yapısı ile SSD sunucularda sitelerinizi yayınlamaya hemen şimdi başlayın.

Lin - Adrastea

Ücretsiz .XYZ Domain

$ 0.99 / ay

Yeni Başlayanlar İçin En Uygun Paket

1 Site Barındırma
5 GB SSD Disk
10 GB Trafik
1 Core CPU
Ücretsiz SSL
-
-

Lin - Aitne

Ücretsiz .XYZ Domain

$ 1.29 / ay

Temel bir web sitesi için tercih edilebilir

1 Site Barındırma
Limitsiz SSD Disk
Limitsiz Trafik
1 Core CPU
2 GB Fiziksel RAM
Ücretsiz SSL
-

Lin - Amalthea

Ücretsiz .XYZ Domain

$ 2.49 / ay

Sınırsız web sitesi dünyasıyla tanışın

3 Site Barındırma
Limitsiz SSD Disk
Limitsiz Trafik
2 Core CPU
2 GB Fiziksel RAM
1 GB Sanal RAM
Ücretsiz SSL

Lin - Maserati

Ücretsiz .COM Domain

$ 5.79 / ay

Performanslı ve sınırsız kaynak kullanımı

Limitsiz Site Barındırma
Limitsiz SSD Disk
Limitsiz Trafik
4 Core CPU
2 GB Fiziksel RAM
4 GB Sanal RAM
Ücretsiz SSL
Tercih Edilen
Diğer Özellikler
Güçlü Görün
Performansı Yaşa
Limitsiz Güç
Performans +
Yönetim Paneli
cpanel-logo
cpanel-logo
cpanel-logo
cpanel-logo
Lokasyon
🇹🇷
🇹🇷
🇹🇷
🇹🇷
E-Mail
1
2
3
4
Veritabanı
1
2
3
5
Alt Alan Adı
1
5
8
Inode Limiti
200.000
200.000
200.000
200.000
ImunifyAV
Softaculous
CloudLinux
JetBackup
ConfigServer eXploit
Litespeed LSCache
Hostragons WAF Servisi
Hostragons CDN Servisi
Mirage ™: Mobil Optimizasyon
Polish ™: Görsel Optimizasyon
Railgun ™
DDoS Koruması

Öne Çıkan Özellikler

Değerlerimizle gurur duyuyoruz ve bunları günlük iş kararlarımızda kullanıyoruz.

ucretsiz-ssl

Ücretsiz SSL

Hem arama motorlarındaki sıralamanız açısından hem de ziyaretçilerin ve kullanıcılarınızın hesap güvenlikleri açısından SSL olmazsa olmaz bir gerekliliktir.

saldiri-onleme

Ücretsiz CDN ve DDoS

Tüm Linux cPanel Hosting paketlerimizde DDoS Koruması ve CDN Servisini ücretsiz sağlıyoruz. Bu sayede daha güvenli ve daha hızlı siteler ile buluşturuyoruz.

ucretsiz-yedekleme

Ücretsiz Yedekleme

Firmamız hosting paketlerinde ücretsiz olarak haftalık yedek almaktadır. Ancak bu her zaman kurtarıcı değildir, bu sebeple yedeklerinizi almayı ihtmal etimeyin.

guvenli-hosting

Güvenli Sunucu Yapısı

CloudLinux ve cXs vb. eklentiler ile sunucularımızı yazılımsal olarak koruyor ve profesyonel teknik ekibimizin 7/24 mesaisi ile izleme yapıyoruz.

kontrol-panel

Tam Türkçe Panel

Hosting hizmetlerimiz Cpanel ile desteklenmektedir. Cpanel, dünya üzerinde en yaygın kullanılan sistemlerden biridir ve Türkçe dil desteğini de barındırmaktadır.

limitsiz-ozellikler

Limitsiz Özellikler

Neredeyse tüm özellikleri sınırsız olarak sizlere sunmayı amaçladık. CDN, DDoS koruması ve diğer alt özelliklerin bir çoğu limitlendirilmeden sunulmaktadır.

tek-tikla-kurulum

Tek Tıkla Script Kurulumu

WordPress, Opencart, Laravel, WHMCS, MyBB gibi 100 üzerinde scriptleri ve cms yazılımlarını tek tıkla saniyeler içinde kurabilirsiniz.

antispam-antivirus-korumasi

Spam ve Virüs Koruması

Sunucularımız da Antispam ve Virüs koruması mevcuttur. Bu sayede gereksiz mail trafiklerinden ve virüslerden sorunsuz korunursunuz.

7-24-destek

7 Gün 24 Saat Destek

Bir sorun veya sorularınızda Destek Ekibimiz 7/24 sistem başındadır. Bu sebeple tüm taleplerinize anlık olarak cevap verebilmekteyiz.

Gelişmiş Planlar ve Eklentiler

Gelişmiş özellikler ile planınızı yükseltin veya isteğe bağlı eklentiler kullanarak hesabınızı geliştirin

cpanel-demo

cPanel Demo

Cpnale ile neler yapabileceğini merak ediyor musun? Buraya tıklayarak hemen demo Cpanel serüvenine katılabilirsin. 

softaculous-demo

Softaculous Demo

Softaculous ile tek tık ile neler kurabileceğinizi merak ediyorsanız hemen şimdi demo sayfasını inceleyin.

Koruma

Sistemi

Genel Özellikleri

Sıkça Sorulan Sorular

Sık sorulan soruların yanıtlarının bir listesini derledik.

Web Hosting veya Barındırma, internet sayfalarının içerisinde bulunan görsel ve metinsel tüm dokümanların farklı kullanıcılar tarafından ulaşılabilir nitelikte, bir bilgisayarda saklanmasıdır. Bizler bu bilgisayarın sunduğu veri depolama hizmetine Web Hosting diyoruz.

Linux Hosting, web sitelerini barındıran, Linux işletim temelli bir sistemdir. Pratik ve düşük maliyeti sebebiyle çık sık tercih edilir.

linux İşletim sistemini kullanan hostingleri yönetmek için Cpanel kullanılır. Cpnale, Linux’a özgü bir hosting yönetim arayüzüdür. 

Sipariş oluşturmak öncelikle hangi hizmetten yararlanmak istediğinize karar vermeli, daha sonra hizmeti, satın al butonları ile sepetinize eklemelisiniz. gerekli üyelik adımlarını tamamladıktan sonra ödeme ile birlikte otomatik olarak hizmet aktif olacaktır. 

Cpnale, kullanıcılara hostinglerini yönetebilme fırsatı sunarken, sağladığı pratiklik ve güvenlikle de günümüzde en çok tercih edilen lisanslı yönetim panellerinden biridir. 

Hosting fiyatları, genel mana da sağladığı özellikler, kapasite ve hız verilerine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca Hostingin ekstra farklı işlevsel özellikleri de bulunabilir. bunlar da fiyat skalasını belirleyen önemli etmenlerden biridir. 

Sınırsız hostinglerde, bant genişliğinden depolama alanına kadar hiç bir özellik limitlendirilmemiştir. Dolayısıyla hız ve kapasite açısından sonsuzdur. 

Bu fark kullanıcıdan kullanıcıya değişkenlik gösterir. Burada önemli olan, kullanacağınız web sitesinin hangi kod dilinde oluşturulduğudur. Eğer PHP diliyle kodlanan bir siteye sahipseniz Linux, ASP ile kodlanan bir siteye sahipseniz Windows Hosting seçmelisiniz. 

Web sitenizi, eğer  hız ve güvenlik açısından akıcı olmasını istiyorsanız Türkiye sunucularında barındırmalısınız. çünkü burada coğrafi yakınlık ve coğrafi özellikler etkilidir. Fakat günümüzdeki teknolojinin ivmesi sebebiyle artık yurt dışı lokasyonlu hostingler ile yerel lokasyonlar arasında yok denecek kadar az bir fark vardır. 

Yurdışı hostingler, daha az maliyetli ve daha özelliklidir. Ayrıca barındığınız yerin yerelde olmaması ayrıca bir güven sağlayabilir ve müşteri potansiyeli açısından faydalı olabilir. 

WAF, yani Web Application Firewall bir tür güvenlik sistemidir. Hostragons bunu müşterilerine ücretsiz olarak sunar ve daima güvende kalmalarını sağlar. 

CDN, yani Content Delivery Network, kısaca içerik dağıtım ağıdır. Örnek olarak sunucunuz Iğdır’da ve İstanbul’dan sitenize bağlanan birisi verileri Iğdar’dan çekmek zorunda. Fakat CDN ile müşterinize en yakın sunucudan hizmet verebilir ve verilere daha hızlı ulaşmasına yardımcı olur. Kısaca CDN hızlı bir web sitesi için olmazsa olmadır.

Hostragons’un bir diğer ücretsiz özelliği olan Mirage Mobil Optimizasyon hizmeti, hostinglerimizin mobil cihazlarda daha verimli aktivite göstermesine olanak sağlar ve daha uyumlu çalışır. 

Polish Görsel Optimizasyon, Hostragons tarafından hosting alan müşterilerimize ücretsiz sunulmaktadır. Bu sayede web sitenizde yer alan görsel bazlı her şey daha iyi optimize edilir ve hosting için daha verimli bir hale gelir. 

Railgun, Ön belleğe alınmamış dosyalarınızın işlenerek ve optimize edilerek daha hızlı şekilde iş görmesini sağlayan sistemdir.

DDos, günümüzde sıklıkla kullanılan siber saldırı yöntemlerinden biridir. Hostragons, Gelişmiş DDos koruması sayesinde bu saldırılardan sitenizi olabildiğince iyi bir şekilde korur. 

Sizlere sunduğumuz Cpanel’de standart Cpanel özelliklerinin tamamının yanı sıra, aynı zamanda hazır olarak kullanabileceğiniz farklı servisler ve web site sistemleri bulunmaktadır. 

Evet, Hosting hizmetinizi kolay bir şekilde panelinizden sıfırlayabilir, veya ticket atarak bizden talep edebilirsiniz. 

Hosting satın aldığınızda, ödemesinin gerçekleşmesinin ardından hizmet otomatik olarak aktifleşecek ve kullanıcı panelinizde gözükecektir. Daha sonra gerekli çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. 

Hosting standartlarının bazı RAM ve CPU değerleri mevcuttur. Fakat Hostragons bunları esneterek daha makul fiyatlara sizlere daha hızlı hostingler sunmaktadır. 

Hosting satın alma işleminiz sırasında, ücretsiz sizlere sağlanan tüm servisleri ekranda görebilir, dilediğinizi aktif edebilirsiniz. Mevcut ödeme sonrasında ücretsiz servisler aktif olacaktır. 

Ücretsiz SSL sertifikasını, Cpaneliniz üzerinden kurabilirsiniz. Bunun için Nasıl yapılır? bölümünü ziyaret edebilir veya ticket ile bizlerden talep edebilirsiniz. 

hostragons olarak yerel baz haricinde farklı kıtalarda da hizmet verdiğimizden dolayı sunucularımız hem ulusal sınırlar içerisinde hem de farklı kıtalarda yer almaktadır.

İnode genel olarak linux hostinginizde bulunan her türlü verinin sayısını ifade etmektedir. İnode limiti ise bu verilerin sayısal anlamda kısıtlanmasıdır. 

Sunucularımız, özel yazılımlar ve lisanslı güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. ulusal çapta en güvenli ve en temeli sağlam sunucular firmamıza aittir. 

Yedekleme işlemi, web sitelerinizin olası problemler karşısında en yakın yedeğe geri döndürmenizi sağlayan arşivlerdir. Hostragons olarak otomatik yedekleme işlemi gerçekleştirmekteyiz. Fakat yine de kendi yedeğinizi arşivlemeyi unutmayınız. 

Satın aldığınız hizmet, ücret ödemesinin ardından anlık olarak size teslim edilmektedir. Kullanıcı panelinizden hizmetin aktif olduğunu göreceksiniz.

Language »