Gerçek WordPress Hosting

WordPress altyapısını kullanan projeler için her daim en iyisi 10 Kata Kadar Daha Hızlı Gerçek WordPress Hosting

WordPress Mid

Kısa Süreliğine Bu Fiyat

$ 3.99 /aylık

Ücretsiz WordPress Kurulumu

1 Site Barındırma
10 GB SSD Disk
30 GB Aylık Trafik
LSCACHE ile 10 Kat Hızlı
Ücretsiz SSL
7/24 Destek

WordPress GNU

WordPress Siteleriniz İçin Ultra Güçlü

$ 4.99 /aylık

Kısa Süreliğine Bu Fiyat!

1 Site Barındırma
Sınırsız SSD Disk
Sınırsız Trafik
LSCACHE ile 10+ Kat Hız
Ücretsiz SSL
Hostragons WAF
Hostragons CDN
Mirage ™: Mobil Optimizasyon
7/24 Destek

WordPress GO

WordPress Siteleriniz İçin Ultra Güçlü

$ 5.99 /aylık

.com Domain Ücretsiz!

3 Site Barındırma
Sınırsız SSD Disk
Sınırsız Trafik
LSCACHE ile 10+ Kat Hız
Ücretsiz SSL
Hostragons WAF
Hostragons CDN
Mirage ™: Mobil Optimizasyon
Polish ™: Görsel Optimizasyon
Railgun ™
WordPress Destek Uzmanı
WordPress Akıllı Güncelleme
7/24 Destek
En Popüler
Diğer Özellikler
Güçlü Görün
Performansı Yaşa
Limitsiz Güç
Yönetim Paneli
cpanel-logo
cpanel-logo
cpanel-logo
Lokasyon
🇹🇷
🇹🇷
🇹🇷
CPU
1
2
4
RAM
1
1 + 1
2 + 2
E-Mail
1
2
3
Veritabanı
1
1
3
Alt Alan Adı
1
5
Inode Limiti
200.000
200.000
200.000
ImunifyAV
Softaculous
CloudLinux
JetBackup
ConfigServer eXploit
Litespeed LSCache
DDoS Koruması

Öne Çıkan Özellikler

Değerlerimizle gurur duyuyoruz ve bunları günlük iş kararlarımızda kullanıyoruz.

daha-cok-cpu

Yüksek CPU & RAM Kaynağı

4 Core'a kadar CPU & 4GB RAM kaynağı sunan TurboPress sayesinde, yüksek kaynak tüketen web siteleriniz çok daha yüksek performans sağlar.

ucretsiz-yedekleme

Yedekleme Hizmeti

Haftalık yedeklenen WordPress sitelerinizin yedeklerine dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Böylece olası veri kaybı önlenmiş olur.

redis-memcache

Gelişmiş Önbellekleme

Redis & Memcache Server uygulamaları ve WordPress için LSCache eklentisi ile siteleriniz hiç olmadığı kadar hızlı açılır.

saldiri-onleme

Ücretsiz CDN

Ücretsiz sunulan CDN hizmeti ile siteniz 165 farklı lokasyonda tutulur. Sitenize erişmek isteyen kullanıcı en yakın noktadan ulaşır ve çok daha hızlı erişim sağlar.

ssl

Ücretsiz SSL

Tüm paketlerde ücretsiz olarak sunulan Ömür Boyu SSL ile siteniz Google kriterine uyumlu hale gelir. Müşterileriniz ve siteniz koruma altına alınır.

ucretsiz-tasima

Ücretsiz CDN ve DDoS

Hostragons müşterilerine CDN hız ve lokasyon ayrıcalıklarını ve DDoS saldırılarına karşı güçlü bir güvenliği ücretsiz bir şekilde sunmaktadır.

wordpress-demo

Default Demo WordPress

Bu alandan WordPress'in klasik halini görebilir, çalışma sistemini ve ayrıcalıklarını keşfedebilirsiniz.

wordpress-admin-demo

WordPress Demo Admin

WordPress Admin Panelinin demosunu incelemek için Kullanıcı Adı : admin Şifre : pass olarak deneyin. Tamamen ücretsizdir.

Koruma

Sistemi

Genel Özellikleri

Sıkça Sorulan Sorular

Sık sorulan soruların yanıtlarının bir listesini derledik.

WordPress Hosting, WordPress alt yapısını kullanarak bir web sitesi oluşturmak isteyenler için oluşturulmuş, bu sisteme özel hostinglerdir. WordPress ile daha uyumlu çalışmasının yanı sıra, çeşitli optimize özellikleri ve ekstra destekleri sayesinde siteniz daha stabilize bir şekilde çalışacaktır. 

LiteSpeed, Linux temelli sunucular için geliştirilmiş ücretli bir web sunucusudur. Açık kaynaklı bir sunucu olan Apache’ye göre yaklaşık x10 kadar daha yüksek bir performansa sahiptir. 

Hostragons LightSpeed sistemini kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır. Ayrıca LiteSpeed aşağıdaki en güncel teknolojileri de sorunsuz desteklemektedir.

 HTTP/2, HTTP/3, QUIC, Brotli Compression, LSCache, HSTS, TLS 1.3 vb 

Sağladığımız Tüm WordPress Hostinglerde modern web teknolojilerini destekleyen, site hızına ve sayfa açılış ivmelerine katkıda bulunan HTTP/2 desteği, QUIC protokolü ve Brotli Sıkıştırma sistemleri bulunmaktadır. Ayrıca Keep-Alive ve Expire Header (Apache mod_expire) desteği de Hostragons tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

WordPress Hosting hizmetini satın almanızın ardından, otomatik olarak kullanıcı panelinde aktif olduğunu göreceksiniz. Ayrıca WordPress alt yapısı da otomatik olarak hostinginize kurulmuş olacaktır. 

Her hosting panelinde bir yönetim paneli bulunmaktadır. Buna WordPress Hostinglerde dahilir. Dünyada en yaygın olarak kullanılan plesk panel yönetimi, WordPress Hosting alan müşterilerimiz için kullanıma açık durumdadır. 

FTP bağlantı bilgileri, WordPress Hosting alan müşterilerimizin mail adreslerine anında gönderilmektedir. Bu bilgileri FTP proglamlarına (Filezilla v.b) girerek FTP’nize bağlanabilirsiniz. 

WordPress Hosting paketlerinde, diğer hostinglerden farklı olarak LiteSpeed teknolojisi kullanılmaktadır. Ayrıca WordPress tabanlı bir web sitesi için özel olarak optimize edilmiştir. Bu sayede daha iyi bir WordPress deneyimi yaşayabilirsiniz.

WordPress oldukça esnek bir web site yazılım sistemidir. Dolayısıyla çeşitli özelleştirmeler ve iyi bir WordPress hosting ile yüksek miktarlarda trafiği absorbe edebilirsiniz.

Eğer site alt yapınızda WordPress kullanmak istiyorsanız, WordPress ile daha uyumlu çalışan ve optimizasyonu WP için özel olarak yapılmış bir hosting seçmelisiniz. Bu sayede web sitenizden her anlamda daha ok verim alabilirsiniz.

Web sitenizi taşımak için öncelikle yedeğini almalısınız ve taşıma yönergelerini takip ederek işlemi gerçekleştirmelisiniz. Fakat Hostragons bunu ücretli olarak  yoğunluğa göre müşterilerine sunmaktadır. Ticket atarak bizlerden yardım isteyebilir ve taşıma işlemini gerçekleştirmemizi talep edebilirsiniz.

İlk kurulum esnasında en güncel Woordpress sürümü yüklenmektedir. İlerleyen süreçlerde gelen güncelleştirmeler ise otomatik olarak kurulmaktadır. 

WordPress ile her anlamda daha uyumlu çalışan WP Hostingler, iyi bir optimizasyona sahip olduğu için arama motorları ve SEO açısından da oldukça verimli bir ayrıcalık sunar. 

CMS sistemi, yani içerik yönetim sistemi, WordPress altı yapısına sahip siteler için oldukça kolaydır ve pratiktir. Bu sebeple içerik bazlı her türlü web sitenizi hızlı bir şekilde özelleştirebilirsiniz. 

Web Hosting klasik bir web sitesi için gerekli tüm enerjiyi sağlayabilirken, WordPress daha fazla kaynak tüketeceği için daha güçlü ve hızlı bir hostinge ihtiyaç duymaktadır. Bu sebeple Turbopress Hostingler RAM ve CPU açısından daha verimlidir ve WordPress için en idealidir. 

Ücretli WordPress temaları, yerli ve yabancı bir çok farklı sitede satışa sunulmuştur. Gerekli arama araştırma ile bunları rahatlıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz.

WordPress ile ilgili internette binlerce kaynak bulunmaktadır. Yazılı ve görsel olarak bunlara başvurabilir ve gerekli eğitimi alabilirsiniz.

WordPress kendi alt yapısında ücretsiz tema ve eklentileri sizler için listelemektedir. Size en uygun olanını seçerek kurabilir ve kullanabilirsiniz. 

WordPress yedekleme işlemi için birden çok eklenti bulunmaktadır.

Bunların en iyilerini şöyle sıralayabiliriz;

  • BackWPub
  • BackUpWordPress
  • UpDraft
  • Duplicator
  • VaultPress

WordPress için birden çok Cache eklentisi bulunmaktadır.

Bunlardan bir kaçını şöyle sıralayabiliriz;

  • W3 Total Cache
  • Auptomize
  • WP Fastest Cache

WordPress Hosting paketleri, ihtiyaçlarınıza göre 3.99 Dolar’dan başlayıp, 5.99 Dolar’a kadar çıkmaktadır. İhtiyacınızı karşılayabilecek en iyi paketi seçerek başlayabilirsiniz.

WordPress son güncellemesi le birlikte, güncellemeye ihtiyaç duyan tüm eklentileri otomatik olarak güncellemektedir. Fakat bunu yönetim panelinden aktif etmeniz gerekiyor. Temaları ise elle güncellemeniz gerekmektedir. 

Birlikte, Çevrimiçi.

Küçük işletmenize veya uzaktan çalışma ekibinize yardımcı olmak için buradayız.

Language »