Organik Hit Çekimi Trafik Gönderimi

Firmamızdan alacağınız trafik paketlerinin tümü %100 organik ve 2022 yılında alt yapımız güncellenmiştir!

Trafik Bloom

$ 29.99 / aylık
Aylık 10.000+ Gerçek Ziyaretci
13 Opsiyonlu Arama Motoru
Ziyaretci Sitede Kalma Süresi
Tarayıcı Seçebilme Özelliği
Cihaz Seçebilme Özelliği
2 Anahtar Kelime Seçebilme

Trafik Stella

$ 39.99 / aylık
Aylık 20.000+ Gerçek Ziyaretci
13 Opsiyonlu Arama Motoru
Ziyaretci Sitede Kalma Süresi
Tarayıcı Seçebilme Özelliği
Cihaz Seçebilme Özelliği
Sosyal Medya Ziyaretci
Lokasyon Seçebilme
3 Anahtar Kelime Seçebilme

Trafik Miusa

$ 49.99 / aylık
Aylık 30.000+ Gerçek Ziyaretci
13 Opsiyonlu Arama Motoru
Ziyaretci Sitede Kalma Süresi
Tarayıcı Seçebilme Özelliği
Cihaz Seçebilme Özelliği
Sosyal Medya Ziyaretci
Lokasyon Seçebilme
Ziyaretci Cihaz Tercihi
Cinsiyet Seçebilme Özelliği
Ziyaretci Gelmesini İstediğiniz Siteler
5 Anahtar Kelime Seçebilme
Çok Satılan

Organik Hit Nedir?

Organik hit, tamamen gerçek kişilerin web sitenize yönlendirilerek ziyaretçi sayılarını artırma işlemidir. Yapılan işlemler tamamen yasaldır ve Google gibi arama motorlarıı tarafından illegal olarak saptanmaz. Bu alanda sahte hit gönderimleride oldukça fazladır ve web sitenize yarardan fazla zarar sağlar. Hostragons olarak, organik hit gönderimlerimlerimiz tamamen garantilidir. Özel algoritmamız ile, dünyanın dört bir yanında ziyaretçi akışına sahip olabilirsiniz.

Size gönderilen organik hitler, google Analytics değerlerinizi olumlu etkiler ve uzun süre sitenizde gezinir. Ayrıca Alexa sıralamalarınıza da olumlu katkıları olacaktır.

Bu servisimiz tamamen Google Analytics ile entegreli ve anlık olarak çalışmaktadır.
Tüm trafiği Analytics hesaplarınız üzerinden gözlemleyebilirsiniz

Paketlerde Seçilen, Özelliklerin Farklılığından Kaynaklı Günlük Ziyaretci Sayısında Değişiklik Gösterilmektedir.
Hit Gönderimi 2 İla 48 Saat Arasında Başlamaktadır.

SIRALAMADA YÜKSELİN

Organik hit gönderimi sayesinde, özellikle arama motoru sıralamalarında rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Organik hit sayesinde web sitenize Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çekimi yapabilirsiniz.

Size gönderilen ziyaretçilerimiz, web sitenizde uzun süre gezinerek, arama motorlarında yükseliş sağlarken, aynı zamanda Google değerlerinin de artış göstermesine yardımcı olur.

Bu sayede sektörünüz ile alakalı kelimelerde yükselişe geçerek daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Web Siteme Zararı Var Mı?

Organik hit gönderim hizmetimiz, Google Analytics ile entegreli çalışarak tüm trafiği Google servisleri üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Size gelen trafik, arama motorları tarafından zararlı olarak görülmediğinden dolayı herhangi bir zararı yoktur.

Organik hit gönderimi sayesinde, arama motorlarının botları web sitenizi daha sık ziyaret eder ve bu sayede siteniz daha hızlı index alırken, arama motoru sıralamalarında da yükseliş sağlar.

zarari-varmi-hit

Sıkça Sorulan Sorular

Sık sorulan soruların yanıtlarının bir listesini derledik.

Organik hit gönderimi hizmetimiz, bir çok kere farklı platformlarda test edilmiştir ve garantilidir. Hizmetimiz tüm deneme aşamalarını güvenli bir şekilde geçmiştir. bu sebeple aldığınız hizmetin size ve web sitenize herhangi bir zararı olmaz.

Organik hit gönderimi sayesinde, Alexa sıralamalarınızda çok hızlı bir düşüş sağlayabilirsiniz. Hitlerin tamammı farklı IP ve lokasyonlardan geldiği için, 1 ay içerisinde olumlu sonuçları görmeye başlayabilirsiniz.

Organik hit gönderimlerinde cihaz seçme özelliği, tabletler, bilgisayarlar ve akıllı telefonlardan işletim sistemleri ve modellere kadar sizlere geniş bir yelpazede hit özelliklerini seçme imkanı sunar.

Ziyaretçi gönderimlerini istediğiniz hedef kelimeden yapabilirsiniz. Organik hit gönderimi, istediğiniz anahtar kelimelere odaklanacak ve sitelerinizi bu şekilde ziyaret edecektir.

Arama motoru seçeneği, ziyaretçilerinizin hangi arama motorları vasıtasıyla web sitenize gireceğini belirlemenize yardımcı olur. Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarının yanı sıra Yahoo ve diğer bölgelsel aramam motorları için hit çekiminden faydalanabilirsiniz.

Organik hit çekimlerinde kredili bir sistemimiz yoktur. Sistem tamamen aylık bazda çalışmaktadır.

kredili sistemin olmaması müşterilerimiz açısından oldukça fazladır. Kredim bitti derdinden kurtulabilir ve aylık bazda organik hit çekimi yapabilirsiniz.

Ziyaretçilerin tamamı organik ve farklı IP ile lokasyonlardan sitenize yönlendirilmektedir.

Sipariş esnasında ziyaretçilerin sitenizde ne kadar süre ile kalmasını istediğinizi belirtebilirsiniz. Süre tamamen size kalmıştır. Hostragons bunun için sizden ekstra ücret talep etmez.

Tarayıcı seçebilme özelliği ile web sitenize gelecek olan hitlerin hangi tarayıcıl veya tarayıcılar ile gelmesini istediğinizi seçebilirsiniz. 

Ziyaretçilerin hangi lokasyonlardan web sitenizi ziyaret edebileceğini kendiniz seçebilirsiniz. Ülke ve bölge seçimlerini sınırsız bir şekilde yapabilirsiniz.

Adsense reklamları sitelerde firmamız tarafından garanti verilmemektedir.

Organik hit çekimlerinin Google açısından hiçbir zararı yoktur.

organik hit gönderimi sistemimiz tamamen Hostragons’a özeldir ve özel bir algoritma ile yapılmaktadır.

Language »