ASP.NET | Windows Hosting

Asp.Net, .NET CORE, Klasik ASP veya SQL Server gereken projeler için.

Win - Prometheus

Ücretsiz .XYZ Domain

$ 1.99 / ay

Yeni Başlayanlar İçin En Uygun Paket

1 Site Barındırma
5 GB SSD Disk
10 GB Trafik
1 Core CPU
Ücretsiz SSL
ASP.NET 4.7
.NET Core
SQL Server
-
-

Win - Pandora

Ücretsiz .XYZ Domain

$ 2.29 / ay

Temel bir web sitesi için tercih edilebilir

1 Site Barındırma
Limitsiz SSD Disk
Limitsiz Trafik
1 Core CPU
1 GB Fiziksel RAM
Ücretsiz SSL
ASP.NET 4.7
.NET Core
SQL Server
-

Win - Pan

Ücretsiz .XYZ Domain

$ 3.49 / ay

Sınırsız web sitesi dünyasıyla tanışın

3 Site Barındırma
Limitsiz SSD Disk
Limitsiz Trafik
1 Core CPU
1 GB Fiziksel RAM
3 GB Sanal RAM
Ücretsiz SSL
ASP.NET 4.7
.NET Core
SQL Server

Win - Ymir

Ücretsiz .COM Domain

$ 6.79 / ay

Performanslı ve sınırsız kaynak kullanımı

Limitsiz Site Barındırma
Limitsiz SSD Disk
Limitsiz Trafik
2 Core CPU
1 GB Fiziksel RAM
4 GB Sanal RAM
Ücretsiz SSL
ASP.NET 4.7
.NET Core
SQL Server
Tercih Edilen
Diğer Özellikler
Güçlü Görün
Performansı Yaşa
Limitsiz Güç
Performans +
Yönetim Paneli
plesk-panel
plesk-panel
plesk-panel
plesk-panel
Lokasyon
🇹🇷
🇹🇷
🇹🇷
🇹🇷
E-Mail
1
2
3
4
(MySQL + MsSQL)
1
2
3
5
Alt Alan Adı
1
5
8
Inode Limiti
Bulunmuyor
Bulunmuyor
Bulunmuyor
Bulunmuyor
Antivirüs Koruması
Softaculous
CloudLinux
JetBackup
Shell Engelleme Sistemi
Litespeed LSCache
Hostragons WAF Servisi
Hostragons CDN Servisi
Mirage ™: Mobil Optimizasyon
Polish ™: Görsel Optimizasyon
Railgun ™
DDoS Koruması

Öne Çıkan Özellikler

Değerlerimizle gurur duyuyoruz ve bunları günlük iş kararlarımızda kullanıyoruz.

ucretsiz-ssl

Ücretsiz SSL

SSL, kullanıcı veri güvenliğini sağlayan bir sertifikasyon sistemidir. Fakat Google gibi arama motoları sıralaması açısından da önem arz eder.

saldiri-onleme

Ücretsiz CDN ve DDoS​

CND ve DDos koruması hız ve güvenlik açısından oldukça önemlidir. Bu 2 hizmet hosting alan müşterilerimize ücretsiz sunulmaktadır.

ucretsiz-yedekleme

Ücretsiz Yedekleme

Hostragons olarak, web sitelerinizin güvenliği açısından ücretsiz olarak yedekleme yapmaktayız. Fakat müşterilerimiz kendi yedeklerini de almayı unutmamalıdırlar.

guvenli-hosting

Güvenli Sunucu Platformu

Hostragons sunucu güvenliğine ve saldırılara sizin verilerinizin daha sağlıklık barınabilmesi ve işleyebilmesi için ekstra önem vermektedir.

tek-tikla-kurulum

Güncel Framework Desteği

Windows Hosting paketlerinde ASP.NET, .NET CORE 3.0 ve MVC frameworkler sorunsuz şekilde desteklenir. Buna ek olarak Klasik ASP ve bileşenlerine sahiptir.

antispam-antivirus-korumasi

AntiSpam ve Virüs Koruması

Hostragons'un tüm sunucuları Virüs ve Antispam korumasına sahiptir. Bu sebeple özellikle mailleriniz daime güvenli kategoride kalır.

limitsiz-ozellikler

Limitsiz Özellikler

Disk, Trafik, Mail Kutusu, Veritabanı, Subdomain, FTP Kullanıcısı gibi kaynaklar limitsizdir. Limit aşımı endişesi yaşamadan sitenizi yayınlayabilirsiniz.

kontrol-panel

Türkçe Plesk

Windows Hosting hizmetinizi güvenilir hızlı ve pratik olan Plesk Obsidian Panel ile yönetebilirsiniz. Ayrıca Plesk, tüm dünyada en yaygın kullanılan paneldir.

7-24-destek

7/24 Teknik Destek

Hostragons, 7/24 teknik destek ekibi barındırmaktadır. Bu sebeple her an olası yaşayacağınız problemler için bizlerle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

plesk-demo

Demo Plesk Panel

Plesk Panel'in büyülü dünyasına göz atmak için hemen buraya tıkayabilir ve domoyu inceleyebilirsin. 

softaculous-demo

Softaculous Demo

Softaculous ile neler yapabileceğinizi öğrenmenin zamanı geldi. Buraya tıklayarak demoyu inceleyebilirsin. 

Koruma

Sistemi

Genel Özellikleri

Sıkça Sorulan Sorular

Sık sorulan soruların yanıtlarının bir listesini derledik.

Windows Hosting hizmetinin temelinde MS’ye ait Windows Server 2012 veya 2016 sunucu işletim sistemi yatmaktadır. ASP, ASP.NET ve .NET Core dilleri ile kod yazan müşterilerimiz bu hostingi seçebilirler. Windows Hosting ile MVC , .NET Core gibi frameworkleri problemsiz şekilde kullanabilirsiniz.

Windows hostingde SQL Server 2014 ve 2016, MySQL, Klasik ASP, ASP.Net 2.0, ASP.Net 3.5, ASP.Net 4.6, .NET Core 2.x, .NET Core 3.x ve MVC Frameworkleri stabil bir şekilde çalışmaktadır.  

Windows Hosting paketlerimizin tamamında dünyada en yaygın olarak kullanılan Plesk panel yönetimi mevcuttur. Kontrol panelinize 8443 veya 8880 portu ile erişebilirsiniz. Örneğin: alanadı.com:8880 veya alanadı.com:8443

Windows Hosting paketlerimizin tamamında MSSQL hizmeti bulunmaktadır. satın aldığınız paketin özelliklerine göre MSSQL veritabanı sayısı değişebilir. Veri tabanı başına boyut tüm Windows Hosting paketlerinde 1 GB olarak sabitlenmiştir.

Windows Hosting paketlerinin tamamında  ASP.NET MVC framework ile hazırlamış olduğunuz yazılımları stabil olarak kullanabilirsiniz.. ASP.NET Framework sürümünü Windows Hosting paketinizin kontrol panelinden seçebilirsiniz.

Diğer tüm hosting paketlermizde olduğu gibi Windows Hosting servislerimizin tamamında da ücretsiz SSL mevcuttur. Fakat bazen el ile gerekli düzenlemeleri yapmanız gerekiebilir.

Windows Hosting paketlerimizde PHP kullanmanız mümkün değildir. Ancak bazı PHP’ler uyumlu çalışabilmektedir. Bunun için Linux Hostinlerimizi tercih edebilir, Windows Hostinglerimiz için hangi PHP’leri çalıştırabileceğinizi ise destek ekibimize danışabilirsiniz.

Windows Hosting paketlerimizde MySQL 5.5 ve daha yeni sürümleri mevcuttur. Projelerinizde veritabanı olarak MySQL kullanabilirsiniz. MySQL veritabanı sayısında herhangi bir limit yoktur. Güvenlik ve performans nedeni ile MySQL uzak bağlantı erişimi sağlanamamaktadır.

Diğer tüm hosting paketlerimizde olduğu gibi Windows Hosting paketlerinin tamamında da Plesk panel üzerinden Alt domain oluşturabilirsiniz.

Tüm hosting paketlerimizde olduğu gibi Windows Hosting paketlerimizde de ücretsiz olarak haftalık yedekleme mevcuttur. 

Öncelikle ihtiyacınıza göre en uygun olaran Windows Hosting paketine karar vermelisiniz. Daha sonda satın al butonları ile dilediğiniz paketi seçebilir ve satın alabilirsiniz. 

Windows Hosting paketlerimizin tamamında mail sistemi aktiftir. Plesk panel ile mail düzenlemelerinizi yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Windows Hosting siparişi verip ödemesini yaptığınızda gerekli bilgilerin tamamı mail olarak size iletilecektir. Ayrıca kullanıcı yönetim panelinizden de gerekli detaylara ulaşabilirsiniz.

Sunucularımızın tamamı İzmir’de yer almaktadır. Yurt dışı sunucumuz bulunmamaktadır. 

Evet satın alabilirsiniz. Bunun için hosting siparişi sırasında önerilen hizmetler bölümünden sepete ekleme yapabilir, yada hosting alışınızın sonrasında da ekstra olarak talep edebilirsiniz.

Windows Hosting yenileme ücretleri, Dolar kuru üzerinden yapıldığı için dönem dönem farklılık gösterebilir. Mevcut hosting paketinizi kullanıcı panelinden kontrol ederek, yenileme ücretini görebilirsiniz.

Language »