Google Ads Optimizasyon

Dünyanın en büyük ve en popüler rama motoru olan Google, ADS sistemi ile binlerce işletmeci hızlı ve etkili bir biçimde hedef kitlelerine ulaştırmaktadır. Belli hedef kitleler için belirlenmiş olan anahtar kelimeler ile hızlı bir şekilde kişilere ulaşmayı sağlayan ADS, işletmelere büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Fakat ADS ile reklam vermek, profesyonellik gerektiren bir iştir. Aksil halde bilinçsiz yapılan işlemler, fazla bütçe gitmesine ve zarar edilmesine sebep olabilir. 

Google Adwords Optimizasyon Paketleri

Adwords Full Optimizasyon

$ 69.99 99.9 / Tek Sefer Ödeme

Tüm Adwords Ayarları İstediğiniz Doğrultuda Ayarlanır ve Sizlere Tesim Edilir. Bütçenizi ve Bakiyenizi Sizler Özgürce Yönetebilirsiniz!

Sınırsız Adet Kampanya
Sınırsız Reklam Alanı
Sınırsız Anahtar Kelime
Mobil Cihaz Ayarlamaları
Bölgesel Çalışma Ayaları
Teklif Bütçe Optimizasyonu
Reklam Uzantıları Ekleme
Profesyonel Derleme
A'dan Z'ye Hesap Aktifliği
X

Adwords Danışmanlık Servisi

$ 39.99 59.99 / Aylık

Tüm Adwords Ayarları İstediğiniz Şekilde Ayarlanır ve Her Ay Düzenli Olarak Analiz ve Optimize Edilir. Sizlere Danışmanlık Sağlanır!

Sınırsız Adet Kampanya
Sınırsız Reklam Alanı
Sınırsız Anahtar Kelime
Mobil Cihaz Ayarlamaları
Bölgesel Çalışma Ayarları
Teklif ve Bütçe Optimizasyonu
Reklam Uzantıları Ekleme
Profesyonel Derleme
Aylık Optimize ve Analiz
A'dan Z'ye Hesap Kurulumu

Reklamlarınızı 1. Sıraya Taşıyalım

Doğru hedefleme ve bütçe planlaması ile, reklamlarınız en üst sırada gözükebilir ve hedef kitlenize daha etkili bir şekilde ulaşabilirsiniz. Profesyonel bir çalışma işe, minimum bütçe maksimum verim politikasını benimseyen Hostragons, ADS reklamları konusunda sizlere istediğiniz performansı sunabilir. Unutmayınız ki 1. sıraya reklamlarınızın çıkması bütçeniz ile alakalıdır. Bizim yaptığımız işlemler daha düşük bütçeye olabildiğince en üst sıraya çıkarma çalışmasıdır. Google Kalite Puanları bu bağlamda çok önemli olduğunu unutmayınız. Asıl amacımız kalite puanlarını arttırmak ve rakiplerinizden daha düşüm TBM ile daha çok dönüşüm almanızı sağlamaktır. Tarafımızca optimizasyon sonrası sizlerinde neler yapması gerektiğini iletmekteyiz.

google-ads-optimizasyon-hizmeti

Satışlarınız veya Trafiğinizi Arttıralım

Hostrafong ADS hizmeti sayesinde, reklamlarınızda büyük bir ivmelenme yakalarken, aynı zamanda buna paralel olarak trafiğiniz ve satışlarınızı da artırabilirsiniz. Tamamen size ve sektörünze özgü bir çalışma ve analiz yapılarak, ADS’den maksimum verim almanız sağlanır. Maksimum verim için hesabınızda ki kampanya, reklam grubu ve reklamların ayarları doğru şekilde yapılması gerekir ayrıca uzantılar çok iyi derlenmelidir. Hesabınızın ayarları yani optimizasyonları ne kadar başarılı olur ise satışlarınız ve trafiğiniz bu anlamda okadar artacaktır.

tüm detaylar

Daha birçok özellik

#Pack
Starter
Pro
Business
Enterprise
Price
$9.99
$19.99
$29.99
$39.99
WordPress installs
1
2
3
4
Monthly visits
20,000
40,000
60,000
80,000
SSD storage
10 GB
20 GB
30 GB
40 GB
Free CDN
50 GB
60 GB
70 GB
80 GB
Google Cloud Platform
Multisite support
Backup retention
14 days
14 days
14 days
14 days
SSH access
Order

Öne Çıkan Özellikler

Değerlerimizle gurur duyuyoruz ve bunları günlük iş kararlarımızda kullanıyoruz.

phox-whois

Yüksek Hız

Gerekli eklenti ve kod yapısı incelenerek sitenizin hızlanması sağlanır. Sayfalarınızın hızlı yüklenmesi ve sitenizin arama motorları tarafından daha hızlı indexlenmesi gerçekleştirilir.

phox-privacy

CPU Tüketimini

WordPress sistemlerin en büyük sorunu olan CPU, dün olduğu gibi bugünde başlıca sorunlar arasında yer alır. Hostragons olarak CPU tüketim oranınızı azaltarak sitenizin optimizasyonunu gerçekleştiriyoruz.

phox-improved

Tema Optimizasyonu

Gereksiz ve sitenizi yoran MYSQL sorguları kontrol edilerek, gerekli işlemler gerçekleştirilir. Bu sayede sitenizde ve sayfalarınızda yüksek performans sağlanır.

Veritabanı Optimizasyonu

Sisteminize önceden kurmuş olduğunuz eklentiler veritabanınızda gereksiz yük yaratmaktadır. Zaman içerisinde artan bu yükten kurtulmak için sizlerde NettaCompany’i tercih edebilirsiniz.

Resim Optimizasyonu

Sitenizdeki resim miktarının artması, büyük bir yükü de yanında getirmektedir. NettaCompany WordPress Optimizasyonu ile bu sorununuzu da ortadan kaldırıyoruz.

phox-server

Cache İşlemleri

Gerekli Cache eklentileri kontrol edilir ve eklentilerin tüm ayarlamaları tarafımızdan ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Bu sayede sitenizde ziyaretçi yükünün önüne geçebilirsiniz.

Güvenlik Önlemleri

Sitenizde meydana gelebilecek güvenlik açıkları tespit edilerek gerekli işlemler sağlanır. Eklentilerinizde kontrol edilerek, güvenlik açıklarının tamamen sonlandırılması gerçekleştirilir.

phox-spam

Eklentilerin Optimizasyonu

Sisteminiz için gereksiz olduğu ve ek yük yarattığı tespit edilen eklentilerde gerekli işlemler gerçekleştirilerek, eklentilerin sorunsuz bir şekilde çalışması sağlanır.

Gelişmiş Planlar ve Eklentiler

Gelişmiş özellikler ile planınızı yükseltin veya isteğe bağlı eklentiler kullanarak hesabınızı geliştirin

Çoklu Sunucu Yönetimi

Birden fazla hesaba mı ihtiyacınız var? Paylaşımlı, VPS ve hatta özel servisleri hesabınıza kolaylıkla ekleyin.

Uzak Kontrol

Dünyanın neresinde olursanız olun hesbaınızı güvenli bir şekilde yönetin.

Müşteriler ve Sektör Uzmanlarının Güvendiği.

Müşteri Yorumları

Kurumsal Destek

500 TL'den fazla aylık harcama yapanlara.

Projelerine önem veren ve aylık 500 TL'den fazla harcama yapan müşterilerimize özeldir.

Premium Destek

Aylık belirli bir ücret karşılığında premium destek deneyimi.

Kurumsal firmalara ve yüksek bütçeli şirketlere özel destek paketi.

Sıkça Sorulan Sorular

Sık sorulan soruların yanıtlarının bir listesini derledik.

Dünyanın en etkili dijital reklam alanlarından biri olan ADS, rekabetin oldukça etkili olduğu bir yerdir. Dolayısıyla rakiplerinizin önüne geçmek için profesyonel bir ADS danışmanlığı hizmeti almalısınız.

ADS çalışmalarında bütçe tamamen sizin kontrolünüzdedir. Hostragons olarak görevimiz, bütçenizi en etikili şekilde reklama dönüştürmek ve en yüksek verimi almanızı sağlamaktır.

Hedef kitlenize ulaşabilmek için en uygun anahtar kelimeler belirlenecek ve bu doğrultuda iyi bir analiz yapılacaktır. Daha sonra reklamlarınız verimli olabileceği saatlerde yayına verilecektir.

Google ADS, dijital ortamlardan müşterilerinize ulaşabilmek için tercih edebileceğiniz en iyi ve en etkili mecralardan biridir.

Google ADS hesabınız, Hostragons ADS danışmanlığı departmanında yer alan uzmanlarımız tarafından kontrol edilecektir.

Alanında uzman, sertifikalı ve ehliyetli kadromuz ile, düşük bütçeler ve maksimum verim standartlarında ADS danışmanlığı hizmet vermekteyiz. Gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.

İnternet üzerinden satış yapanlar, marka bilinirliliği oluşturmak isteyenler ve hizmetlerini pazarlamak isteyenlerin tamamı Google ADS hizmetinden faydalanmalıdır.

Google ADS sistemi, sizlerin belirlediği anahtar kelimeler üzerinden belirli algoritmaları çalıştırarak tıklama maliyetleri belirlemektedir. Ancak Hostragons ekipleri, bu maliyetleri düşürmek için gerekli uzmanlığa sahiptir. Yani daha az maliyet ile daha fazla müşteriye ulaşmanıza olanak sağlamaktadır.

Birlikte, Çevrimiçi.

Küçük işletmenize veya uzaktan çalışma ekibinize yardımcı olmak için buradayız.

Language »